Американські фондові індекси обвалились через статистику з Китаю


Американські фондові індекси обвалились через статистику з Китаю

Фондові індекси США закрилися в червоному секторі, а падіння індексу S&P 500 стало рекордним в поточному році.

Причиною такого різкого падіння стала статистика з Китаю, що не виправдала сподівання експертів. Економіка країни в I кварталі 2013 р. в річному вирахуванні виросла всього на 7,7%, що виявилося нижче від прогнозів експертів.

Варто відзначити, що S&P 500 упав на 2,3%, NASDAQ на 2,38%, Dow Jones – на 1,79%.

Не порадували інвесторів і інші дані. Так, промислове виробництво в березні додало 8,9% при прогнозі 10%. Збіглися з очікуваннями лише роздрібні продажі, які додали 12,6%.

Крім цього інвесторів також “налякав” розпродаж на ринку металів, в результаті якого ціна на золото впала на 8,4% до $1,358 за тройську унцію – мінімального значення за останні два роки.

Ціни впали ще минулого тижня, так як передбачалося, що Кіпр може почати продавати золото. Ціни на сировинні товари знизилися до найнижчого з липня показника, після того як дані показали, що економіка Китаю виросла менше, ніж очікувалося.

Нагадаємо, під час торгів 28 березня американський фондовий індекс S&P 500 перевищив свій історичний максимум 1565,15 пункту, зафіксований у жовтні 2007 року. Раніше також повідомлялося, що індекс Московської біржі впав нижче листопадового мінімуму на тлі зовнішнього негативу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua