У США розгорівся скандал навколо повідомлень про 50% повернень смартфонів


У США розгорівся скандал навколо повідомлень про 50% повернень смартфонів

Виробник смартфонів BlackBerry звернувся до Комісії з цінних паперів США з проханням провести розслідування повідомлень про високий відсоток повернень смартфонів моделі.

Компанія Detwiler Fenton & Co. повідомила 11 квітня про високий відсоток повернення покупцями нової моделі смартфона Z10 – велика частина проданих смартфонів у результаті була повернута. Причиною повернення став незручний інтерфейс смартфона. Повідомлення призвело до падіння цін на акції BlackBerry на 7,8%.

Це і послужило приводом звернення виробника смартфонів до Комісії США з цінних паперів про перевірку повідомлення Detwiler Fenton & Co. На думку компанії BlackBerry, обсяги повернень смартфона моделі Z10 не перевищують середніх показників по галузі. “Подібна заява є або помилкою, або маніпуляцією даними”, – підкреслили в прес-службі компанії.

Експерти відзначають, що випуск нової моделі BlackBerry вважається критично важливим для компанії, яка переживає не найкращі часи. На ринку новим смартфонам BlackBerry доводиться конкурувати з такими популярними пристроями, як iPhone від Apple і Samsung Galaxy Nexus.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua