380
Комплекс газифікації допоможе реалізувати додатково 10 млн тонн вугілля - експерт
— Енергетика
Комплекс газифікації, запланований урядом, допоможе вітчизняним вуглевидобувним підприємствам реалізувати додатково 10 млн тонн вугілля. Про це повідомив перший заступник голови профспілки працівників вугільної промисловості Валерій Мамченко.
“Крім допомоги вугільним підприємствам, цей комплекс буде сприяти більш стабільній роботі промислового сектора, а також – зменшить газову залежність країни. Таку практику використовують у багатьох країнах світу. Наприклад, Китай спалює більше 100 млн тонн вугілля, з чого випливає 30 млрд куб газу”, – сказав В.Мамченко.
Нагадаємо, для нарощування виробничих потужностей уряд України планує модернізувати найбільш ефективні шахти. Так, зараз тривають роботи з будівництва скіпового ствола на шахті Бажанова, що входить до державного підприємство “Макіїввугілля” (Донецька область).
Протягом півроку на реконструкцію шахти Бажанова витратять понад 100 млн грн. За останній квартал 2012 року виконано будівельні роботи з реконструкції шахти ім. В.М. Бажанова на суму 34,3 млн грн. Очікується, що після модернізації шахта ім. Бажанова збільшить обсяги виробництва до 1 млн тонн на рік.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною