642
Економіка ЄС продовжила падіння
Економіка єврозони знизилася в I кварталі на 0,6%. Це остаточні дані, в попередньому звіті повідомлялося про зниження показника також на 0,6%.
Рецесія в Європі триває, і це, треба сказати, ні для кого не може стати сюрпризом. Про негативні тенденції говорять і офіційні особи, зокрема в четвер глава ЄЦБ Маріо Драгі також сказав, що економічні процеси в єврозоні йдуть дуже погано, а чекати позитивних сигналів раніше другої половини року не варто.
Статистика, що війшла, впливу на перебіг торгів не зробила. Фондові індекси Європи торгуються в легкому мінусі. Зниження в межах 0,3%.
На борговому ринку купівлі спостерігаються в паперах периферійної Європи. Інвестори продовжують “полювання на відсотки”. Для цього у них є всі підстави. Вчора Іспанія провела аукціон, на якому була зафіксована мінімальна дохідність за кілька років.
За матеріалами: Вєсті Економіка
Поділитися новиною
Також за темою
За який період перевіряють доходи для призначення житлової субсидії: пояснення ПФУ
Чатбот Grok став третім за популярністю у США
З вересня в усіх школах України учні харчуватимуться безкоштовно
Категорія «B» у посвідченнях водія: яким транспортом дозволено керувати
Apple готує бюджетний MacBook у яскравих кольорах
Airbnb впроваджує розмовний штучний інтелект для планування подорожей
