Гонконг - найдорожчий у світі за вартістю оренди квартир. Москва - на 4 місці


Гонконг - найдорожчий у світі за вартістю оренди квартир. Москва - на 4 місці

За даними компанії ECA International, найдорожче в світі коштує оренда елітних квартир з трьома спальнями в Гонконгу – в середньому 11550 дол на місяць.

Це місто тримає планетарне лідерство навіть незважаючи на те, що в 2012 р. орендоване житло подешевшало на 2-3% відносно минулого року, в той час як в 2010-2011 орендні ставки в цьому ж сегменті підскочили на 15%. Рекордно висока вартість оренди в Гонконгу пояснюється величезним попитом і обмеженою територією мегаполісу.

На другому місці після Гонконгу опинився Каракас, столиця Венесуели. У цьому місті оренда дорожчає ударними темпами. Нафтова галузь бурхливо розвивається, і немає нестачі іноземних інвестицій, однак гідного орендованого житла постійно не вистачає.

У десятку найдорожчих міст за вартістю оренди потрапили лише два європейські міста – Москва (4) і Лондон (6). При цьому більше половини локацій у двадцятці – міста Азії та Південної Америки. Через нестабільність в єврозоні попит на оренду знижується, і тарифи на орендоване житло повзуть вниз.

Найбільше за рік вартість оренди підвищилася в континентальному Китаї. Наприклад, в Пекіні (19 місце в рейтингу) орендовані квартири в 2012 році здавалися на 12% дорожче, ніж в 2011 р.

Юлія Кожевнікова

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Весь ринок:Нерухомість
Все, що ми знаємо про:Tranio.Ru
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua