0 800 307 555
0 800 307 555

Студенти можуть добре заробляти, продовжуючи навчання у виші - експерт


Студенти можуть добре заробляти, продовжуючи навчання у виші - експерт

Експерти рекрутингового ресурсу hh.ua стверджують, що українські студенти можуть непогано заробляти, поєднуючи роботу і навчання у вишах.

Кількість вакансій для молодих фахівців зросла в 2012 році і продовжує зростати зараз, стверджують аналітики. Багато роботодавців цінують у працівників не стільки досвід роботи, скільки енергійність і ініціативність претендентів, пов’язуючи ці якості з молодістю.

Більшість вакансій для студентів відноситься до таких профгалузей як маркетинг, реклама, PR; туризм, готелі, ресторани; наука, освіта; продажі. Деякі з оголошень пропонують можливість оплачуваного стажування під час навчання, гнучкий графік, зайнятість у вихідні.

Так, наприклад компанія Контур шукає в різних містах України юнаків та дівчат для роботи стюардами морського пасажирського флоту. Умови роботи включають рейси тривалістю 4-6 місяців, навчання, медичну страховку, харчування, переліт до місця роботи і назад коштом роботодавця. Перерви між рейсами (контрактами) працівник вибирає самостійно. Оплата праці $1000 – 1500 на місяць у перші 1-2 рейси. З підвищенням досвіду та кваліфікації працівника збільшується і оплата праці: до $2000 – 3000 на місяць.

Одна з провідних компаній, що працюють на європейському ринку фінансових послуг, OVB Allfinanz шукає молодих людей на позицію консультанта. Зарплата складе від $700. Пропонується старт за сумісництвом, з хорошими заробітками і переходом на повний день в перспективі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua