710
США все так же загрожує "бюджетний обрив": республіканці та демократи не можуть домовитися
Демократи і республіканці в четвер, 6 грудня, обговорювали питання про поправки до бюджету США, термін дії яких закінчується 31 грудня.
Проте сторонам так і не вдалося узгодити збалансований бюджет. Якщо вони не зроблять цього до кінця грудня, то з січня 2013 року автоматично зростуть податки, а держвидатки скоротяться. Через це зростання американської економіки може різко сповільнитися.
“Коли справа стосується наслідків підвищення податків для найбагатших, то потрібно глянути на недавню історію країни. Досвід двох останніх десятиліть довів, що немає зв’язку між економічним зростанням і зниженням податків для багатих”, – зазначив сенатор-демократ Боб Кейсі.
Республіканці, у свою чергу, виступають проти підвищення податків.
“У мільйонерів і мільярдерів – найкращі бухгалтери та адвокати. Щоб не відбулося з податковим законодавством, вони завжди знайдуть вихід. Найбільше постраждають власники невеликих корпорацій, які не можуть собі дозволити таку допомогу і тому залишаться ні з чим”, – заявив представник республіканців Марко Рубіо
За матеріалами: euronews
Поділитися новиною
Також за темою
ЄБРР запускає програму для підтримки інновацій в агросекторі України — деталі
Українці продовжують використовувати виплати в межах «Зимової підтримки» — суми
Які автомобілі купували українці у 2025 році (інфографіка)
Трамп заявив, що Індія готова припинити купувати російську нафту
Гривня зміцнилася: НБУ зменшив продаж валюти на міжбанку
Як зібрати на перший внесок на квартиру за 5 років
