Влада відзвітувала про трикратне збільшення надбавок до пенсій для ветеранів старших 100 років


Влада відзвітувала про трикратне збільшення надбавок до пенсій для ветеранів старших 100 років

Ветерани війни та деякі інші пільговики, яким виповнилося 100 і більше років, отримуватимуть потроєну надбавку до пенсії, повідомляє Головне управління праці та соціального захисту КМДА.

Як повідомили у відомстві, з 9 жовтня 2012 р. набула чинності постанова Кабінету міністрів №908 Про підвищенні рівня соціального захисту ветеранів війни та деяких інших осіб, яким виповнилося 100 і більше років.

Таким чином, з початку жовтня поточного року надбавка була збільшена для ветеранів війни, особам з особливими заслугами перед Вітчизною, а також для тих, на кого поширюється дія законів Про статус ветеранів війни, Про жертви нацистських переслідувань. Надбавку отримають лише ті громадяни цих категорій, яким виповнилося 100 і більше років.

Для членів сімей загиблих і зниклих без вісті надбавка становитиме 1078,56 грн, вдівців і вдів інвалідів ВВВ – 719,04 грн. Учасники війни і в’язні концтаборів, які нагороджені орденами і медалями СРСР, отримають по 513,6 грн, а вдівці та вдови учасників війни та бойових дій – 385,2 грн. Для учасників війни і в’язнів концтаборів влада визначила суму 128,4 грн.

Інші ж особи старші 100 років отримають надбавку у розмірі 20% прожиткового мінімуму для непрацездатних, що зараз становить 171,2 грн.

Раніше повідомлялося, що українські підприємства хочуть зменшити свої витрати на виплату пільгових пенсій громадянам, що працювали в шкідливих умовах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Пенсійна реформа в Україні
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua