Австрійський Volksbank перейменували на Sberbank Europe


Австрійський Volksbank перейменували на Sberbank Europe

Австрійський Volksbank International (VBI), куплений Сбербанком в лютому цього року, перейменований на Sberbank Europe. Про це повідомляється в прес-релізі найбільшої російської фінорганізації.

Мережа Sberbank Europe нараховує дев’ять банків у восьми країнах (Австрії, Чехії, Словаччині, Угорщині, Хорватії, Сербії, Боснії та Герцеговині, Словенії). Вона являє собою 295 відділень з клієнтською базою з понад 600 тисяч клієнтів. Російська фінорганізація купила VBI у групи Oesterreichische Volksbanken за 505 мільйонів євро.

Volksbank став першим закордонним активом Сбербанку. У різний час з’являлася інформація, що банк може вийти також на ринки Польщі, Швейцарії та Туреччини. У підсумку фінорганізація купила турецький Denizbank у групи Dexia. Як заявляв в жовтні голова Сбербанку Герман Греф, сума покупки в підсумку складе три мільярди євро.

Denizbank працює в п’яти державах і, як очікується, стане платформою для поширення бізнесу Сбербанку в Азії.

В кінці жовтня ЗМІ повідомили, що іноземні “дочки” Сбербанку будуть обслуговувати клієнтів фінорганізації без комісії. Також рівні умови планується встановити для іноземних клієнтів в Росії.

6 листопада також стало відомо про зміну назви ще одного активу, придбаного Сбербанком: керуюча компанія “Трійка діалог” перейменована на “Сбербанк управління активами”. Для здійснення стратегічних інвестицій фінорганізація створила структурний підрозділ під назвою Sberbank Merchant Banking.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua