Акції власника Winamp піднялись на 22%


Акції власника Winamp піднялись на 22%

Акції інтернет-холдингу AOL, який володіє десятком популярних сайтів (The Huffington Post, TechCrunch, Autoblog), а також медіа-програвачем Winamp, виросли в ціні під час торгової сесії 6 листопада одразу на 22%. Тепер капіталізація американської компанії оцінюється більш ніж в $4 млрд.

Різкий стрибок акцій AOL зробив ці цінні папери одними із найдохідніших в США. Так, за минулий рік акції AOL піднялися в ціні на 180%, тобто майже втричі. З 1 січня 2012 року зростання досягло ще більшої позначки – 189%.

Інвестори стали активно купувати цінні папери AOL після виходу звіту компанії за третій квартал 2012 року. У ньому йдеться про те, що виручка за квартал, в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше, не змінилася, хоча реклама принесла AOL на 7% більше, ніж рік тому. Операційний дохід у компанії збільшився відразу на 400%.

Крім того, AOL у третьому кварталі 2012 року змогла вийти в плюс – її чистий прибуток склав більше $20 млн. Роком раніше AOL отримав збиток $2,6 млн.

Відзначимо, що AOL – один з найбільших інтернет-холдингів світу, який до того ж веде активну діяльність на ринку злиттів і поглинань. Так, блог TechCrunch став власністю компанії у вересні 2010 року, а видання The Huffington Post – на початку лютого 2011-го. До числа брендів, що належать AOL, відносяться також MapQuest, about.me, Stylelist та інші.

Раніше повідомлялося, що акції американської компанії Apple впали на Nasdaq на 2,9% після завершення у вівторок презентації, на якій Apple представила компактний планшет iPad mini і низку інших оновлених продуктів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua