Болгарія дозволила ухвалити остаточне інвестрішення про будівництво "Південного потоку" у країні


Болгарія дозволила ухвалити остаточне інвестрішення про будівництво "Південного потоку" у країні

Уряд Болгарії уповноважив міністра економіки, енергетики і туризму дозволити “Болгарському енергетичному холдингу” (BEH) ухвалити остаточне інвестиційне рішення про будівництво газопроводу “Південний потік” по території Болгарії, йдеться в повідомленні уряду Болгарії.

На території Болгарії передбачається побудувати газопровід потужністю 63 млрд кубометрів газу на рік довжиною 540 км і три компресорні станції Варна, Лозен і Расово. Уряд Болгарії відзначає, що прогнозована загальна вартість будівництва – 3,3 млрд євро, проте відзначає, що вартість буде уточнюватися залежно від конфігурації проекту та подальших заходів. У “Газпромі” поки не вдалося отримати коментарів щодо вартості болгарської ділянки.

Рік тому “Газпром” оцінював вартість будівництва газопроводу “Південний потік” на рівні 15,5 млрд євро, з них 10 млрд євро – на будівництво морської частини газопроводу по дну Чорного моря і 5,5 млрд євро – на будівництво газопроводів по території європейських країн.

ОІР по “Південному потоку” вже схвалені в Сербії та Угорщині, підписання ОІР про болгарську частину намічалося на 9 листопада.

“Газпром” реалізує проект будівництва газопроводу “Південний потік” через акваторію Чорного моря в країни Південної і Центральної Європи з метою диверсифікації маршрутів експортних постачань природного газу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua