ЄК виступає за збільшення видачі віз громадянам третіх країн


ЄК виступає за збільшення видачі віз громадянам третіх країн

Європейська комісія виступає за збільшення видачі віз громадянам третіх країн для прискорення розвитку туризму в Європі.

Про це йдеться у схваленому сьогодні Єврокомісією комюніке для Європарламенту та Ради ЄС.

У документі, зокрема, наголошується, що в 2011 році кількість зайнятих в Європі в туризмі становить 18,8 млн осіб, а кількість грошей, витрачених іноземцями в Європі, – 330,44 млрд євро. При цьому до 2020 року Єврокомісія очікує зростання числа зайнятих в туризмі до 20,4 млн осіб, а кількість витрачених іноземцями коштів – до 427,31 млрд євро.

“З урахуванням нинішнього економічного спаду ми повинні боротися за посилення туристичних потоків до Європи з одночасним продовженням забезпечення безпеки наших кордонів”, – заявила з цього приводу комісар ЄС з питань внутрішніх справ Сесілія Мальмстрьом.
“Спрощення можливостей для легальних візитерів, які не несуть ризиків безпеки, відвідати Європу може лише посилити нашу позицію як туристичного напрямку номер один у світі”, – додала вона.

Європейська комісія вважає, що для збільшення видачі віз громадянам третіх країн багато чого можна зробити навіть в умовах чинних сьогодні в Європі правил. Так, на думку Комісії, консульства повинні забезпечити, щоб співбесіди призначалися не пізніше, ніж на 15-й день з моменту подання заявки, а рішення про видачу віз також схвалювалося максимум протягом 15 днів.

Крім того, Єврокомісія виступає за те, щоб в консульствах були формуляри-заяви на візу мовою країни, в якій працює консульство, а також – за вивчення можливостей видачі багаторазових віз.

Крім того, в довготривалій перспективі, на думку Комісії, законодавство може бути змінене з метою спрощення та скорочення процедури видачі віз, спрощення форми заявки на візу, спрощення вимог до документів, що подаються в консульства, визначення правил видачі багаторазових віз.

Загалом в 2011 році було видано 12 638 750 шенгенських віз для громадян третіх країн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua