Хорошковський вважає недооціненою роль АМКУ в країні


Хорошковський вважає недооціненою роль АМКУ в країні

Перший віце-прем’єр-міністр Валерій Хорошковський вважає недооціненою роль Антимонопольного комітету в країні.

Про це він повідомив журналістам під час брифінгу на 3-му форумі з питань конкуренції.

“У першу чергу, хочу сказати, що, напевно, у нас роль Антимонопольного комітету ще недооцінена в Україні. За останні роки дійсно зроблено суттєвий прогрес як з точки зору законодавчого забезпечення, методологічного, так і з точки зору розширення сфер впливу. Я хочу сказати, що, звичайно, якщо ми перейшли на ринкову модель управління, то Антимонопольний комітет має стати одним з головних важелів впливу на економічне середовище”, – сказав він.

Хорошковський зазначив, що йому приємно було почути, що на даному форумі обговорюються питання, пов’язані з обміном досвідом з іншими країнами, в тому числі і з запозиченням українського досвіду іншими антимонопольними службами.

За його словами, обмін досвідом, отримання кращих практик може суттєво просунути Україну по частині конкурентоспроможності, а створення конкуренції забезпечить як кращі ціни для споживачів, так і кращі умови для всіх виробників та інвесторів.

Як повідомлялося, АМКУ є державним органом зі спеціальним статусом, метою якого є забезпечення державного захисту конкуренції у підприємницькій діяльності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua