IT-ринок виступає проти ухвалення закону, який обмежує свободу українського Інтернету


IT-ринок виступає проти ухвалення закону, який обмежує свободу українського Інтернету

Представники ринку переконують владу не підтримувати і не розглядати законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань авторського права і суміжних прав», адже він заблокує розвиток українського сегменту Інтернету.

Про це йдеться в повідомленні Ради з конкурентоспроможності індустрії інформаційно-комунікаційних технологій України.

Зокрема, Радою була здійснена експертиза зазначеного законопроекту, за результатами якої стало очевидно, що ухвалення законопроекту в поточному вигляді загрожує розвитку національної індустрії ІКТ та інформаційного суспільства в цілому. Реалізація норм законопроекту порушує баланс інтересів між правовласниками та користувачами об’єктів інтелектуальної власності, що в цілому призведе до консервації інтелектуального потенціалу держави і відтоку інвестицій з національної економіки.

Також Рада спільно з народними депутатами Віктором Януковичем і Євгеном Царьковим, написала відкритого листа спікеру Верховної ради України Володимиру Литвину та голові фракції Партії Регіонів Олександру Єфремову з викладенням зазначених вище аргументів проти ухвалення законопроекту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua