Мінімальна ціна на горілку в Україні підвищилась на 7,3%


Мінімальна ціна на горілку в Україні підвищилась на 7,3%

Уряд України підвищив мінімальну роздрібну ціну на горілку майже на 7,3% – до 28 грн за пляшку 0,5 літра.

“Зупинилися, згідно з нашою пропозицією, на 28 грн (за півлітрову пляшку горілки – ІФ). Ми не піднімаємо ціни на вино, ми не піднімаємо ціни на коньяк”, – сказав міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк на брифінгу за підсумками засідання Кабінету міністрів у середу.

Він припустив, що збільшення мінімальних цін може призвести до певного зниження споживання горілки в країні. У той же час міністр вважає, що “горілчана галузь зможе збалансуватися”.

М.Присяжнюк зазначив, що при ухваленні такого рішення уряд урахував пропозиції Мінагропроду.

Як повідомлялося, Міністерство фінансів України у вересні цього року оприлюднило на офіційному веб-сайті проект постанови Кабінету міністрів “Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету міністрів України №957 від 30 жовтня 2008 року”, яким пропонувалася поетапна зміна мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на алкогольні напої.

Тоді Мінагропрод виступив проти такої ініціативи.

Мінімальні ціни на алкоголь були знову введені в кінці жовтня 2008 року на прохання алкогольних компаній. Останній раз уряд України переглядав їх в серпні 2011 року.

Мінімальна роздрібна ціна на пляшку горілки об’ємом 0,5 л була збільшена на 45,3% – до 26,1 грн, коньяку (три зірки) – на 26,7%, до 33,08 грн, пляшку вина об’ємом 0,7 л – на 50%, до 18 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua