Азаров хоче повернути п'ятирічки


Азаров хоче повернути п'ятирічки

Прем’єр-міністр Микола Азаров виступає за затвердження урядом 5-річних планів розвитку пріоритетних галузей економіки.

Про це він сказав, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

“Я переконаний, що нова стратегія економічного розвитку повинна базуватися на таких принципах: держава всі сили концентрує на 3-5 найбільш ефективних напрямках економічного зростання, затверджує стратегічні плани 5-річними періодами для розвитку певних конкретних напрямків”, – сказав Азаров.

У числі таких можливих пріоритетних напрямків він назвав електрометалургію, створення українського авіаційного парку, виробництво зернозбиральних комбайнів і тракторів, створення власного морського і річкового флоту, енергетичну модернізацію житлового господарства, адаптацію транспортної інфраструктури до європейських стандартів, розвиток інформаційно-комунікаційних технологій.

За словами прем’єра, держава повинна максимально стимулювати заміну в цих галузях імпорту товарами власного виробництва і стимулювати експорт таких товарів.

Прем’єр також підкреслив, що в умовах несприятливої світової кон’юнктури і тривалої фінансово-економічної кризи держава повинна сфокусуватися на розвитку внутрішнього ринку.

В кінці жовтня Європейський банк реконструкції та розвитку погіршив прогноз зростання ВВП України з 2,5% до 1% в 2012 році.

Перший заступник голови Адміністрації Президента Ірина Акімова прогнозує зростання ВВП за результатами 2012 року не вище 2%.

У вересні 2012 року промислове виробництво скоротилося на 7%, в порівнянні з вереснем 2011 року.

6 вересня Верховна Рада встановила суб’єктам господарювання, які реалізують інвестиційні проекти в пріоритетних галузях економіки, ставку податку на прибуток підприємств 0% в 2013-2017 роках.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua