1527
За версією Bloomberg Ахметов уже обігнав всіх багатіїв з РФ
Український бізнесмен Ринат Ахметов зі статком $18,9 млрд посів 38-й рядок у рейтингу 200 найбагатших людей планети за версією Bloomberg, тоді як найбагатший росіянин – Алішер Усманов – опинився на 40-му рядку зі статком $18 млрд.
Очолив список Bloomberg мексиканський бізнесмен Карлос Слім, чиє багатство оцінили у $77,5 млрд. На другій сходинці – засновник Microsoft Білл Гейтс із $64,4 млрд, а закриває трійку засновник іспанської групи Inditex Амансіо Ортега ($53,6 млрд). У першу п’ятірку також увійшли інвестор Уоррен Баффет і засновник IKEA Інгвар Кампрад.
Статки багатіїв підраховувалися на початок жовтня. Таким чином, це пояснює той факт, що інший відомий російський олігарх, Віктор Вексельберг, опинився тільки на 43-му рядку зі статком $16,8 млрд. Раніше Bloomberg повідомляв, що Вексельберг стане найбагатшою людиною Росії, обійшовши Усманова після продажу своєї частки в ТНК-ВР Роснефти. Коли операція завершиться, статки Вексельберга, за інформацією американського агентства, дійдуть до $18 млрд доларів, що все одно залишить його позаду українського олігарха.
Раніше журнал Корреспондент писав, що другим після найвпливовішого в Україні, глави держави, Віктора Януковича, виявився найбагатша людина в країні – Ринат Ахметов, власник найбільшого платника податків – компанії СКМ.
За матеріалами: Лента.РУ
Поділитися новиною
Також за темою
Google представила нову модель ШІ для генерації зображень
Porsche змінила свої плани щодо електромобілів — деталі
ТОП-4 звички водіїв, які суттєво збільшують витрату палива
Німецька компанія представила гуманоїдного робота зі «спритними руками»
Blue Origin представила модернізовану ракету New Glenn для польотів на Місяць
Як підготувати автомобіль до зими — ключові правила
