Ліцензування імпортованих ліків в Україні приведе до їх здешевлення - Держлікслужба


Ліцензування імпортованих ліків в Україні приведе до їх здешевлення - Держлікслужба

Введення процедури ліцензування імпортованих ліків в Україні з 1 березня 2013 року приведе до зниження їх вартості. Про це повідомили в прес-службі Державної служби України з лікарських засобів.

“З 1 березня 2013 р. планується ввести чіткий механізм державного регулювання при ввезенні лікарських засобів на територію України, при цьому ліцензований імпортер буде гарантувати і нестиме повну відповідальність за якість, безпечність та ефективність ввезеного лікарського засобу та його відповідність вимогам реєстраційного досьє, а в разі відкликання і подальшої утилізації або знищення неякісного лікарського засобу несе відповідальність за їх належну організацію. Скорочення “ланцюжка поставок” буде сприяти зниженню вартості імпортованих лікарських засобів”, – зазначили в Державній службі України з лікарських засобів.

Голова Державної служби України з лікарських засобів Олексій Соловйов підкреслив, що Україна планує використовувати досвід Польщі, імплементувавши польське законодавство в частині ліцензування імпорту, і підійде до цього питання “виважено, щоб імплементація цих норм проводилася поступово і не викликала непотрібних “потрясінь” на ринку імпортних лікарських засобів”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua