Офіційно: Греція не вийде з єврозони


Офіційно: Греція не вийде з єврозони

Греція не вийде з єврозони. З такою заявою виступив прем’єр-міністр країни Антоніс Самарас. Подібний сценарій став би катастрофою, заявив він.

На форумі, що відбувся на честь 125-річчя IHT, обговорювалося також питання відновлення конкурентоспроможності європейської економіки. Самарас зазначив, що вихід Греції з єврозони точно не зіграє на руку цьому процесу.

“Вихід Греції дестабілізує весь валютний союз. Під ударом опиняться світові ринки. Почнеться нова хвиля зниження, і ніхто не зможе передбачити, коли вона закінчиться. У підсумку постраждають багато хто, а для окремих країн це і зовсім може обернутися фатальними наслідками”, – сказав Самарас.

Виступаючи на конференції, організованій в Парижі газетою International Herald Tribune, грецький прем’єр категорично відкинув будь-які потенційні можливості “Grexit”.

“Ми повністю відкидаємо варіанти виходу з євро. Це не рішення, це катастрофа. Нічний кошмар, якщо хочете. Рівень життя греків за останні 5 років вже впав на 35%. Якщо вийти зі складу валютного союзу, то він знизиться ще на 60-70% у найближчі кілька місяців. Такого не в змозі витримати жодне суспільство!”, – зазначив Самарас.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua