0 800 307 555
0 800 307 555

Мільярдерів у Китаї стало менше вперше за 7 років


Мільярдерів у Китаї стало менше вперше за 7 років

Кількість доларових мільярдерів в Китаї в 2012 році скоротилася вперше за сім років - на 20 осіб до 251, йдеться у звіті Hurun Report. Причиною стало уповільнення економічного зростання в країні, падіння котирувань на фондовому ринку та обвал на ринку нерухомості.

Найбагатшим громадянином Китаю став Зун Цинхоу, власник найбільшого виробника напоїв в країні - Hangzhou Wahaha Group. Його статки оцінили в 12,6 мільярда доларів. У минулому році лідером був Лян Веньгень, співвласник машинобудівної корпорації Sany. Зараз він опустився на п'яте місце.

Середні статки представника тисячі найбагатших людей КНР в поточному році впали на 9 відсотків, склавши 860 мільйонів доларів. Однак у порівнянні з 2008 роком ця цифра збільшилася майже вдвічі з 439 мільйонів доларів.

Китайська економіка в останні місяці зіткнулася з істотним уповільненням темпів зростання. У попередній декаді вона зростала в середньому зі швидкістю 10% на рік. У 2011 році ВВП збільшився до 9,3%, а в другому кварталі 2012 року зростання склало 7,6%, що є найнижчим показником за три останні роки.

Ринок нерухомості перестав бути основним джерелом багатства китайців. Тепер найбільш успішні люди в Китаї володіють активами в сфері промисловості - її частка в рейтингу склала 20,7%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua