0 800 307 555
0 800 307 555

Бортпровідники Lufthansa не будуть страйкувати півтора місяця


Бортпровідники Lufthansa не будуть страйкувати півтора місяця

Бортпровідники авіакомпанії Lufthansa відмовилися від проведення страйків протягом найближчих півтора місяця.

Переговори повинні розпочатися вже в середу, а до цього терміну сторонам потрібно вибрати посередника для врегулювання суперечки. Баубліс відмовився повідомити, хто міг би ним стати, і не став коментувати припущення, що з'явилися в пресі.

Домовитися про початок переговорів стало легше після того, як Lufthansa пішла на поступки страйкарям і пообіцяла взяти частину тимчасових співробітників у штат на постійні трудові договори, пояснив представник профспілки.

Нагадаємо, в п'ятницю 7 вересня бортпровідники Lufthansa провели найбільший страйк, в результаті якого було скасовано понад 1000 рейсів, а більше 100 тисяч людей не змогли вчасно вилетіти. Акції профспілки передували 13 місяців невдалих переговорів з керівництвом компанії про умови роботи та оплати.

Повідомлялося, що, крім переведення тимчасових співробітників на постійні договори, бортпровідники домагаються 5-відсоткового підвищення заробітної плати. Авіакомпанія поки згодна додати лише 3,6 відсотка. За даними Reuters, Lufthansa економить кошти, щоб до 2014 року збільшити виручку на 1,5 мільярда євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua