0 800 307 555
0 800 307 555

Захід інвестує мільйони в індустрію виробництва відеоігор в Україні - ЗМІ


Захід інвестує мільйони в індустрію виробництва відеоігор в Україні - ЗМІ

Виробництво відеоігор в Україні перетворюється на індустрію з чималими доходами, пише у свіжому номері український тижневик Корреспондент.

Андрій Прохоров, креативний директор української компанії 4A Games, заклопотаний створенням комп'ютерної гри, яка здивує світ. Заради цього проекту він і 80 розробників трудяться з раннього ранку до пізнього вечора.

Зупиняючись біля одного з моніторів у своєму київському офісі, Прохоров показує Корреспонденту фрагмент геймплея нової гри - Metro: Last Light. На екрані головний герой при реалістично блідому освітленні і темних тонах після ядерної війни пробирається до розбитого вагону московського метрополітену.

"Ми володіємо такими ігровими технологіями, що готові кинути виклик всім провідним світовим виробникам ігор", - говорить Прохоров.

За оцінками опитаних Корреспондентом компаній ігрової індустрії, іноземний видавець вклав в Metro: Last Light, вихід якої запланований на початок 2013 року, близько $5 млн. І це тільки десята частина фінансових інвестицій, що за останні три роки прийшли в українську гейміндустрію .

Олег Яворівський, маркетинговий директор компанії Vostok Games, розповідає: західні компанії та інвестиційні фонди зрозуміли, що в Україні є висококласні фахівці, здатні створювати якісні ігри.

Підвищений інтерес розробників до ігор для мобільних платформ став ще одним фактором пожвавлення вітчизняної гейміндустрії. Наприклад, у вітчизняному підрозділі Gameloft роблять багато мобільних ігор, які здобувають популярність у світі, каже Яворівський.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua