0 800 307 555
0 800 307 555

Asus припинить випуск нетбуків


Asus припинить випуск нетбуків

Компанії Asus і Acer, два найбільші виробники нетбуків, припинять випуск пристроїв цього класу, пише DigiTimes з посиланням на джерела на ринку ноутбуків. З боку Asus відмову від нетбуків Eee PC підтвердив голова компанії Джері Шен (Jerry Shen). Місце Eee PC в сімействі пристроїв Asus займуть планшети Transformer, які можна перетворити на нетбук шляхом підключення клавіатури. Представники Acer поки не підтвердили відмову від виробництва нетбуків офіційно.

За оцінками джерел DigiTimes, через відхід двох компаній з ринку нетбуків в четвертому кварталі 2012 року постачання процесорів Intel Atom для нетбуків і неттопів скоротяться вдвічі.

Останні нетбуки в лінійці Eee PC Asus представила на виставці CES в січні 2012 року. Віце-президент Acer Скотт Лін (Scott Lin) в листопаді 2011 року заявляв, що його компанія продовжить випускати нетбуки, так як вони користуються попитом на ринках Китаю, Індії та Індонезії.

Причинами відмови від випуску нетбуків може бути як падіння попиту на пристрої - замість нетбука люди воліють купувати планшет, - так і реалії ринку, що змінилися.

Так, операційна система Windows 8, яка виходить в 2012 року, не підтримує екрани з роздільною здатністю 1024 на 600 точок - на них не запускаються додатки Metro. Крім того, Windows 8 не передбачає "бюджетної" версії для недорогих комп'ютерів, аналогічної Starter в Windows 7.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua