0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін виплатив селянам 57,5 млн грн дотацій на велику рогату худобу


Кабмін виплатив селянам 57,5 млн грн дотацій на велику рогату худобу

На сьогодні вже перераховано 57,5 мільйона гривень на рахунки селян в усіх регіонах України відповідно до програми з виплати державної фінансової дотації за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

"Продовжують надходити заявки від селян на отримання бюджетної дотації за утримання та збереження молодняку ВРХ. Підбиваючи поточні підсумки, можемо сказати, що з початку дії програми подано 131,9 тисячі заявок на утримання 188,5 тисячі телят на загальну суму 71 мільйон гривень. Наразі селянам уже виплачено 57,5 мільйона гривень", – заявив Микола Присяжнюк.

Міністр наголосив, що з кожним місяцем державна фінансова дотація за утримання та збереження молодняку ВРХ продовжує виплачуватися регулярно. І в серпні ця тенденція збереглася.

"Сьогодні ми бачимо, що селяни виявляють все більше зацікавлення в збереженні та утриманні молодняку ВРХ на власних господарствах. Кількість заявок постійно зростає. Вдається збільшити поголів’я, і відповідно кількість молока та м’яса, що надходить на ринок. Це свідчить про успішність програми та дає впевненість у тому, що поголів’я ВРХ буде неодмінно зростати, чого не спостерігалося за останні 20 років. З огляду на це Уряд постійно вдосконалює програму, залучаючи все більшу кількість селян до участі", – наголосив Микола Присяжнюк.

Нагадаємо, що кількість заявок, які надійшли у липні, збільшилася вдвічі, порівняно з червнем. Також у серпні селяни отримали можливість претендувати на державну підтримку не лише за народжене у господарстві теля, але й за набуте внаслідок переміщення (може бути придбане, подароване, обміняне тощо).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:Finance.UA
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua