Україна увійшла в десятку лідерів Олімпіади-2012 у Лондоні — Finance.ua
0 800 307 555

Україна увійшла в десятку лідерів Олімпіади-2012 у Лондоні

1870
Після п'ятого дня Олімпіади в Лондоні, українська олімпійська збірна змогла пробитися в ТОП-10 лідерів. Нагадаємо, що сьогодні жіноча четвірка у змаганнях з академічного веслування завоювала "золото" і вивела Україну на десяте місце в загальному заліку Олімпіади в Лондоні.
Таким чином, в скарбничці наших олімпійців знаходиться два "золота" та дві "бронзи".
Раніше олімпійською чемпіонкою стала фехтувальниця Яна Шемякіна, а "бронзу" завоювали важкоатлетка Юлія Калина та Олена Костевич у стрільбі.
Лідерство в загальному заліку продовжує втримувати Китай, збірна якого завоювала 23 медалі, з яких 13 - золоті.
В активі збірної США - 24 медалі, проте нагород вищої проби у американців всього 9.
На третьому місці - французи. 11 медалей, з яких 4 золоті.
На четвертому - Німеччина. 9 медалей, 3 золоті.