ЄЦБ: зробимо все необхідне для збереження євро


ЄЦБ: зробимо все необхідне для збереження євро

Європейський центральний банк (ЄЦБ) готовий зробити все необхідне для збереження євро, заявив голова відомства Маріо Драгі британським інвесторам на конференції в четвер.

"В рамках свого мандата ЄЦБ готовий зробити все, що потрібно, щоб зберегти євро. І повірте мені, цього буде достатньо, - цитує його виступ агентство Bloomberg. - Євро непорушний".

Голова ЦБ єврозони підкреслив при цьому, що економіка валютного блоку набагато сильніша, ніж прийнято вважати. "Єврозона за останні шість місяців досягла виняткового прогресу", - упевнений він. Особливо успішними М.Драгі назвав підсумки останнього саміту ЄС, що пройшов у червні.

Висока дохідність держоблігацій низки країн єврозони перешкоджає нормальному функціонуванню ринків, заявив М.Драгі. При цьому він вважає боротьбу з надмірно високою дохідністю такою, що відповідає цілям і завданням ЄЦБ і входить в його сферу повноважень.

"Ми повинні боротися з фінансовою фрагментацією, вирішувати ці питання", - додав він.

Фондові індекси в Європі і ф'ючерси на індекси США зростають після виступу голови ЄЦБ. Євро істотно зріс до долара - до $1,2223, до ієни - до 95,56. Спреди дохідності держоблігацій периферійних країн єврозони (в тому числі Іспанії та Італії) і німецьких бондів скорочуються.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua