МВФ надасть Йорданії 2 мільярди доларів


МВФ надасть Йорданії 2 мільярди доларів

Міжнародний валютний фонд досяг попередньої домовленості з владою Йорданії про виділення країні кредиту в розмірі 2 мільярдів доларів терміном на три роки. Про це повідомляється в прес-релізі МВФ.

Уряд Йорданії скаржиться на фінансові труднощі, які виникли у зв'язку із загостренням політичної нестабільності на Близькому Сході і, зокрема, з революцією в Єгипті. Через часті вибухи на газопроводі на Синайському півострові Амман був змушений шукати альтернативні поставки енергоресурсів, що укупі з високими цінами на сировину і паливо на світовому ринку призвело до незапланованого зростання витрат. Свою роль зіграла також економічна нестабільність у всьому світі.

Національна електроенергетична компанія Йорданії (NEPCO) зазнала збитків у зв'язку з необхідністю субсидувати низькі ціни на електрику. У 2012 році компанії довелося забезпечувати електрикою біженців з Сирії, що також мало негативний вплив на фінансові результати.

Амман планує здійснювати адресну підтримку найбільш незахищених верств населення та вживати заходів для оптимізації бюджетних витрат. Уряд має намір зайнятися реформами в податковій, енергетичній та підприємницькій сферах. Як очікується, позикові кошти допоможуть Амману призупинити зростання дефіциту рахунку поточних операцій, який за підсумками 2012 року може зрости до 14 відсотків ВВП.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua