Україні запропонували платити за газ пшеницею


Україні запропонували платити за газ пшеницею

Кризова ситуація на світовому ринку зернових - на руку Україні. Період дорогих енергоносіїв може змінитися періодом дорогого продовольства, і ми будемо обмінювати дешевий російський газ на дорогу пшеницю. Про це розповів керуючий партнер інвесткомпанії Capital Times Ерік Найман.

"Засуха в США привела до зростання цін на сою до історичного максимуму. Також різко зростають ціни на пшеницю і кукурудзу. А це - добре для сільгоспвиробників в Україні", - цитує фахівця UBR.

За словами експерта, ціни на зернові раз в 10 відстають від інвестиційної інфляції. Але таке відставання можна відіграти тільки після кількох поспіль неврожайних років. Можна констатувати, що перший рік ми вже отримали. Якщо Україні вдасться збирати хоч якийсь пристойний урожай, для нашої країни кризова ситуація на ринку зернових зіграє на руку.

"Період дорогих енергоносіїв може змінитися періодом дорогого продовольства. І ми будемо обмінювати дешевий російський газ на дорогу пшеницю", - припустив експерт.

Тому, за його словами, незважаючи на те, що головними споживачами української пшениці, як і раніше, залишаються арабські країни, стратегічні кліматичні зміни поки грають на користь Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua