Договір про ЗВТ між Україною та ЄС парафований в Брюсселі


Договір про ЗВТ між Україною та ЄС парафований в Брюсселі

19 липня в Брюсселі представниками України та Європейської комісії був парафований текст угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та ЄС, що є невід'ємною частиною угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Як повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко, еталонна англійська версія тексту угоди була парафована сьогодні в районі 19.00 за київським часом.

"Еталонна англійська версія сьогодні була парафована. Далі буде йти технічна робота з перекладу її українською мовою та мовами країн Євросоюзу", - сказав міністр.

Він висловив сподівання, що український варіант угоди буде готовий найближчим часом і переданий на ознайомлення до Верховної Ради та в уряд.

"Вважаю, що найближчим часом ми зможемо передати текст угоди для ознайомлення зацікавленим сторонам. Поки це буде парламент і уряд. А вже починаючи з вересня ми зробимо все, щоб ця угода стала публічною", - сказав міністр.

Він також висловив задоволення, що в результаті спільної роботи з європейською стороною документ вдалося парафувати раніше очікуваних термінів.

"Я вітаю успіх нашої команди, тому що на початку планувалося, що цей технічний процес буде йти довго і завершиться до кінця року. Потім передбачалося, що процес завершиться у вересні-жовтні після відпустки (європейських чиновників - УНІАН). І тільки наша чітка організована робота, в тому числі нашого міністерства, МЗС і місії в Брюсселі, дозволила прискорити результат", - сказав П.Порошенко.

При цьому він зазначив, що на даний момент парафований повний текст угоди про асоціацію, включаючи угоду про зону вільної торгівлі.

Раніше повідомлялося, що Україна та ЄС остаточно завершили технічний процес доопрацювання тексту розділу Угоди про асоціацію, який стосується створення поглибленої та всеохопної зони вільної торгівлі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua