Fitch підтвердило рейтинги чотирьох українських банків


Fitch підтвердило рейтинги чотирьох українських банків

Агентство підтвердило довгострокові рейтинги ПриватБанку на рівні B, а також банку Південний, Індустріалбанку і банку Хрещатик - на рівні B-. Прогноз щодо рейтингів ПриватБанку та банку Південний залишений Стабільним, а щодо рейтингу Індустріалбанку - Негативним. Прогноз щодо рейтингів банку Хрещатик переглянутий зі стабільного на негативний, повідомляється в прес-релізі Fitch Ratings.

Рівень В означає, що установа справно розраховується за своїми зобов'язаннями, але в майбутньому її кредитоспроможність буде залежати від зовнішньої кон'юнктури.

Перегляд прогнозу щодо рейтингу банку Хрещатик пов'язаний з погіршенням його кредитного портфеля. Крім того, протягом трьох кризових років банк Хрещатик залишався збитковим. Тим не менш, аналітики агентства відзначають, що ліквідність Хрещатика в даний час є прийнятною: подушка з високоліквідних активів покриває майже 22% клієнтських депозитів. У разі помітного поліпшення операційних показників і якості активів банку можливий перегляд прогнозу на стабільний.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua