1262
В Україні щорічно з'являється півтори тисячі нових мільйонерів
В Україні налічується близько 30 тисяч осіб, кожна з яких має більш ніж $100,000 ліквідних активів. Про це свідчать результати дослідження Wealth Management Ukraine 2012.
Посилаючись на рейтинг Forbes, загальний дохід 200 найбагатших людей в США становить приблизно 58,2 млрд доларів, тоді як в активах 100 найбагатших українців більше 54 млрд. доларів (станом на квітень 2012).
Зростання кількості доларових мільйонерів у країні часом складає до 6% на рік, нараховуючи понад 1500 нових мільйонерів щорічно.
Але відсутність культури private-banking, обмеженість локальної фондової біржі, а також поширена недовіра до чиновників в країні та недосконалість української податкової системи призвели до того, що найбільш заможні приватні особи розміщують близько 60% своїх активів в офшорах, незважаючи на жорсткі обмеження на юридичне переведення капіталу в офшор, відзначають дослідники.
За матеріалами: Сьогодні
Поділитися новиною
Також за темою
У 2025 році в Україні скоротився приріст кафе та ресторанів — дослідження
Президент оголосив масштабне перезавантаження енергетичної сфери
У жовтні інфляція сповільнилася до найнижчого рівня від початку року
Цьогоріч ДБР викрило злочини, що завдали державі майже 13 мільярдів грн збитків
Скільки коштів витратили на відбудову України від початку великої війни
Експерт спрогнозував, які продукти здорожчають до кінця року
