У Великобританії рівень безробіття у червні 2012 р. склав 4,9%


У Великобританії рівень безробіття у червні 2012 р. склав 4,9%

Рівень безробіття у Великобританії в червні 2012 р. склав 4,9%. Такі дані наводяться в повідомленні Національного бюро статистики країни. Аналітики також прогнозували, що цей показник складе 4,9%.

Кількість звернень за допомогою з безробіття у Великобританії в червні 2012 р. виросла, в порівнянні з попереднім місяцем, на 6,1 тис., досягнувши 1 млн 604 тис. звернень. Аналітики чекали зростання кількості звернень на 5 тис.

Дані щодо безробіття у Великобританії за травень 2012 року були частково переглянуті. За уточненими даними, рівень безробіття склав 4,9% (раніше також повідомлялося про показник на рівні 4,9%), одначе, за переглянутими даними, в травні 2012 р. кількість нових звернень за допомогою з безробіття, в порівнянні з попереднім місяцем, підвищилася на 6,9 тис. (раніше повідомлялося про зростання на 8,1 тис.).

Рівень безробіття у Великобританії, розрахований за стандартами Міжнародної організації праці, за три місяці (з березня по травень 2012 р.) знизився на 0,2 відсоткового пункту, в порівнянні з груднем-лютим, і склав 8,1%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua