Україна позичила на фінансовому ринку 50 млрд грн


Україна позичила на фінансовому ринку 50 млрд грн

Україна вже позичила на фінансовому ринку 50 млрд грн - це 50% від річного обсягу запозичень. Про це під час дискусії на тему: "Держфінанси України: наскільки серйозні ризики невиконання боргових зобов'язань і ослаблення гривні?" заявила директор Департаменту боргової та міжнародної фінансової політики Мінфіну України Галина Пахачук.

"Україна позичила на фінансовому ринку 50 млрд грн - це 50% від річного обсягу", - сказала чиновник.

Також вона повідомила, що Мінфін погасив 44 млрд грн за перше півріччя.

"Не було затримок у розрахунках. У червні це була досить велика сума. В один місяць було 30%. Такого не повинно бути, щоб не було навантаження на казначейські рахунки. Але Україна гідно вийшла з цієї ситуації", - зазначила Пахачук.

Відзначимо, в 2012 році уряд України планує профінансувати держбюджет України за рахунок запозичень на суму 98,5 млрд. гривень, з яких 38,1% - зовнішні борги. Роком раніше держпозики становили лише 80,6 млрд. гривень, у тому числі зовнішні - 33,7%. Основним чинником посилення боргового навантаження на держбюджет у найближчій перспективі є необхідність погашення боргів, здійснених за останні чотири роки. Але вже в 2013-му і 2014 роках, згідно з прогнозами Кабміну, обсяг запозичень складе 82 млрд. гривень і 94,3 млрд. гривень відповідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua