4392
Яценюк: НБУ зможе ще два місяці втримувати курс гривні
— Валюта
Золотовалютних резервів НБУ вистачить на два місяці для втримання курсу гривні. Про це на засіданні круглого столу об'єднаної опозиції заявив лідер "Фронту змін", народний депутат фракції НУ-НС Арсеній Яценюк, передає кореспондент РБК-Україна.
"Оптимістичні реляції НБУ про те, що золотовалютних резервів НБУ вистачить для того, щоб запобігти падінню курсу гривні, не витримують критики. НБУ заявляє про резерви в розмірі до 31 млрд дол. Але потрібно говорити про обсяги так званих чистих резервів НБУ, їх обсяг усього лише 17 млрд дол", - сказав Яценюк.
Він прогнозує: "Цього вистачить лише на чотири місяці, щоб втримати гривню... А за моїми оцінками, цього реально вистачить на два місяці за умови активного відпливу капіталів".
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Трамп поглиблює проблеми з доларом, заявивши що його не турбує спад
Євро сягнув найвищого показника з 2021 року — чому курс зростає
Повернення валютної виручки у 2025 році зросло на 5% — НБУ
Євро сягнув нового піку: що з доларом (інфографіка)
НБУ намагається посилювати гривню — аналітики
Понад половина українців очікують знецінення гривні у 2026 році
