Медведєв: ВВП Росії у січні-березні перевищив 12,8 трлн рублів


Медведєв: ВВП Росії у січні-березні перевищив 12,8 трлн рублів

Обсяг ВВП Росії в січні - березні перевищив 12,8 трлн рублів, збільшившись на 4%, в порівнянні з показником за I квартал 2011 року. Дефіцит федерального бюджету за перші три місяці цього року склав 70 млрд (0,54% ВВП). Такі дані на засіданні уряду РФ, як передає BFM.Ru, озвучив його голова Дмитро Медведєв. Пряму трансляцію вів телеканал "Росія 24".

Сукупний обсяг коштів Фонду національного добробуту, за словами прем'єра, на 1 квітня дорівнював 2,6 трлн рублів, Резервного фонду - 1,8 трлн, збільшившись на 1 трлн рублів завдяки нафтогазовим доходам.

Бюджет отримав доходи від нафтогазового сектора в розмірі 1,5 трлн рублів, що склало майже 28% від прогнозного показника доходів на 2012 рік, додав Медведєв. "Це в основному пов'язано зі зростанням світових цін на нафту і газ, що спостерігалося досить тривалий період цього року", - заявив голова Кабінету міністрів.

Ненафтогазові доходи федерального бюджету були на рівні 1,4 трлн рублів. Це близько 23% до прогнозних показників за рік. Зростання показника, за словами прем'єр-міністра, пов'язано, в першу чергу, зі збільшенням надходження ПДВ і митних зборів. Касові видатки за I квартал цього року склали близько 3 трлн рублів (майже 24% до уточненого бюджетного розпису 2012 року). "Квартальні цифри приблизно такі ж, як в минулому і позаминулому роках", - нагадав колишній президент.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua