Moody's знизило рейтинги п'яти банків Нідерландів


Moody's знизило рейтинги п'яти банків Нідерландів

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service знизило довгострокові рейтинги за борговими зобов'язаннями та депозитами п'яти нідерландських банків, йдеться в прес-релізі агентства. Зниження торкнулося Rabobank Nederland - до Aa2, ABN Amro Bank - до A2, Lease Plan - до Baa2, SNS - до Baa2. Прогноз за всіма рейтингами залишено як "стабільний". Рейтинг ING Bank N.V. був знижений до A2 з "негативним" прогнозом.

Зниження рейтингів пов'язане з переоцінкою ризиків 2012 р. для банків Нідерландів, йдеться в повідомленні Moody's. Боргова криза в Європі, що загрожує майбутньому єдиної європейської валюти, може негативним чином позначитися на виконанні банками своїх зобов'язань. Крім того, агентство відзначає рецесію в Нідерландах і зниження цін на житло як негативні фактори. Банки, чиї рейтинги були знижені, активно брали участь в операціях з нерухомістю та володіють вузькоспеціалізованими активами, що робить їх більш уразливими перед можливою кризою.

Окремо Moody's відзначило зниження можливостей для державної допомоги банку ABN Amro.

Раніше міжнародні рейтингові агентства Moody's, Fitch і Standard & Poor's знизили рейтинги цілої низки італійських та іспанських банків. 12 червня Moody's знизило рейтинги також двом кіпрським банкам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua