ДПС: З початку року до Зведеного бюджету надійшло більше 120,2 млрд. грн. платежів


ДПС: З початку року до Зведеного бюджету надійшло більше 120,2 млрд. грн. платежів

З початку року до Зведеного бюджету надійшло більше 120,2 млрд. грн. платежів, зазначає Державна податкова служба України.

"Зокрема, це на 11,5 млрд. грн., або на 10,5 відс. більше від відповідного періоду минулого року", - йдеться у повідомленні.

До державного бюджету сплачено 87 млрд. грн., бюджет додатково отримав 6,4 млрд. грн.. Надходження до місцевих бюджетів перевищили минулорічні на 5,1 млрд. грн (+18,1 відс.) та склали 33,2 млрд. гривень.

За 5 місяців 2012 року до загального фонду державного бюджету зібрано 83,3 млрд. грн. платежів, що контролюються Державною податковою службою. Це на 7,1 відс. більше, ніж у 2011 році. Планові показники виконано на 100,6 відсотка. У січні-травні цього року бюджет додатково одержав 483,9 млн. гривень.

У повному обсязі виконано завдання з податку на прибуток, акцизного податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів, частини чистого прибутку (доходу) державних підприємств, рентної плати за природний газ, що видобувається в Україні, та транзитне транспортування природного газу, збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ, збору за спеціальне використання лісових ресурсів та води, платежів за користування надрами тощо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua