880
Хорошковський: Україна готує реформу сфери держфінансів
— Казна та Політика
Україна здійснить реформу сфери державних фінансів, повідомив перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський.
"Уряд підготував проект концепції державної реформи фінансової системи, яка визначає стратегічні пріоритети. Вона включає в себе системні механізми поліпшення управління в цій сфері", - сказав він під час зустрічі з комісаром ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефаном Фюле в п'ятницю у Вроцлаві (Польща), повідомляє прес-служба першого віце-прем'єра.
За словами В.Хорошковського, після надання оцінки Європейської комісії та Світового банку проект концепції буде переданий в уряд на затвердження.
Ш.Фюле позитивно оцінив виконання Україною своїх зобов'язань в рамках Договору про заснування енергетичного співтовариства, зокрема, реформування НАК "Нафтогаз України".
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Мадяр натякнув, що не блокуватиме виділення Україні 90 млрд євро
ЄС прагне розблокувати кредит для України на 90 млрд євро після поразки Орбана
МЗС зняло рекомендації щодо обмеження поїздок до Угорщини
З 1 липня в Україні планують запустити програму «єКнига» для новонароджених і субсидії на оренду для книгарень
Україна та Сирія домовилися про співпрацю у сфері АПК та відкриття посольств
Мінсоцполітики відмовилося від ідеї обовʼязкової накопичувальної пенсійної системи
