У Міненерго незадоволені динамікою падіння цін на бензин


У Міненерго незадоволені динамікою падіння цін на бензин

Ціни на бензин в Україні знижуються повільніше, ніж на європейських і світових ринках. Про це повідомило Міністерство енергетики та вугільної промисловості, яке очолює Юрій Бойко, з посиланням на Експертно-аналітичну групу (ЕАГ) з питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів.

ЕАГ підкреслює, що оскільки більше 60% реалізованих з початку року бензинів і дизпалива є імпортованими з європейських нафтопереробних заводів, де більше місяця спостерігається зниження цін, економічно обґрунтованим є зниження цін на паливо і в Україні.

"Більшість учасників ринку відповідно до рекомендацій секретаріату експертно-аналітичної групи почали зниження цін, але це зниження незначне і повільне", - йдеться в повідомленні.

Динаміка цін на бензини і дизельне паливо в Україні, на думку ЕАГ, повинна відповідати вартості нафтопродуктів на світових, європейських ринках як при зростанні, так і при падінні цін.

Нагадаємо, в середині травня ЕАГ спрогнозувала, що до кінця травня ціни на світлі нафтопродукти знизяться більш ніж на 40 копійок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua