Азаров вважає, що завадити ратифікації УА можуть лише "штучні причини"


Азаров вважає, що завадити ратифікації УА можуть лише "штучні причини"

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що якщо Угода про асоціацію (УА) вигідна і Україні, і Європейському Союзу, вона має бути ратифікована.

"Останнім часом навколо теми ратифікації існує багато домислів. Наша позиція тут дуже проста - якщо ця угода вигідна і для України, і для Євросоюзу, то вона має бути ратифікована", - написав він на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, спілкуючись з користувачами в п'ятницю.

"Інакше для чого ми тоді протягом довгих років проводили переговори, знаходили компромісні рішення? І ніякі штучні причини не повинні перешкодити цій ратифікації", - додав він.

Як повідомлялося, Україна і ЄС в п'ятницю парафували в Брюсселі Угоду про асоціацію. Після парафування, яке є технічною процедурою узгодження текстів за юридичними і лінгвістичними критеріями, за процедурою повинні відбутися підписання документа, його ратифікація в Європарламенті, Верховній раді України та національних парламентах країн-членів ЄС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua