220
Близнюк: Тарифи на ЖКГ можуть підвищитися при зростанні мінімальної зарплати і вартості електроенергії
Тарифи на житлово-комунальні послуги в Україні можуть бути підвищені в тому випадку, якщо зростуть мінімальна заробітна плата, вартість електроенергії тощо, повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк.
"Буде єдиний підхід до формування тарифів. В разі підвищення мінімальної заробітної плати, тарифів на електроенергію, паралельно буде підніматися ціна на послуги ЖКГ, але не більше", - сказав він під час чату на сайті "Кореспондент" в Києві в п'ятницю.
Як повідомлялося, прем'єр-міністр України Микола Азаров в січні поточного року доручив Близнюку взяти на контроль стабільність тарифів на послуги ЖКГ, відзначивши, що "в умовах, коли уряд не піднімає ціни на електроенергію, на газ і інше, жодних підстав для підвищення тарифів на послуги ЖКГ немає".
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
YouTube у 2025 році заробив на рекламі більше, ніж Disney, Paramount і Warner Bros. разом
Зарплати, вакансії та попит: як змінився ринок праці з довоєнного січня 2022
Декларування операцій з нерухомістю: які податки треба заплатити
Найбільший виробник нафти прогнозує «катастрофу» для світової економіки
Хто буде платити за іпотеку після розлучення
Ціни на пальне у США б’ють рекорди
