Азаров: Кабмін підготує поправки до бюджету-2012 з урахуванням нової соцполітики Президента


Азаров: Кабмін підготує поправки до бюджету-2012 з урахуванням нової соцполітики Президента

Уряд підготує поправки до бюджету на 2012 рік з урахуванням нової соцполітики Президента України Віктора Януковича. Про це під час розширеного засідання уряду заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент РБК-Україна.

"Сьогодні засідання уряду є історичним ... Президент поставив нові конкретні завдання в соціальній сфері ... Ми повинні реалізувати всі ці заходи в поправках до бюджету на 2012 р., врахувати ці положення на 2013 р., а також у великій кількості нормативних актів", - сказав прем'єр.

За його словами, уряд повинен виконати завдання Президента "за рахунок зростання економіки, оптимізації адміністрування податків, збільшення виробництва".

Нагадаємо, раніше Віктор Янукович доручив уряду підготувати план поетапного підвищення допомоги малозабезпеченим сім'ям до рівня прожиткового мінімуму. Також він доручив втричі збільшити бюджетні витрати на забезпечення житлом ліквідаторів аварії на ЧАЕС та інвалідів війни і підвищити з 1 липня 2012 р. пенсію військовослужбовцям.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua