105
Мито на експорт нафти із РФ знижується на 0,96%, до 393,7 дол. за тонну
 — Енергетика
 Експортне мито на нафту в Росії з 1 лютого знижується з $ 397,5 до $ 393,7 за тонну, таку постанову уряду (N3) було підписано 25 січня.
 Мито на світлі і темні нафтопродукти, яке з 1 жовтня 2011 року уніфіковане на рівні 66% від мита на нафту, з 1 лютого складе $ 259,8 за тонну (у січні її розмір дорівнював $ 262,3 за тонну).
 Мито на експорт бензину, виходячи з коефіцієнта 0,9, в лютому складе $ 354,3 за тонну, з 1 січня воно становило $ 357,7 за тонну.
 Пільгова ставка мита на нафту падає до $ 191,2 за тонну проти $ 194,1 за тонну для січня.
 Експортне мито на зріджений вуглеводневий газ (ЗВГ) з 1 лютого знижується на 9,6%, до $ 181,7 за тонну.
 Уряд затвердив нову схему розрахунку експортних мит на нафтопродукти, яка діє з 1 жовтня 2011 року. Відповідно до неї граничний коефіцієнт при розрахунку ставок мит на нафту знижено з 65% до 60%. Відповідно до цієї схеми, експортне мито на темні нафтопродукти збільшено з 47% до 66% від мита на нафту. Мито на дизельне пальне залишається на рівні 66% від мита на нафту, а мито на всі види бензину становить 90% від мита на нафту. 
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Встановлено показник економії енергії у будівлях органів держвлади
Мінсоцполітики прпопонує дофінансовувати пільгові кредити на житло для ВПО
В Україні дефіцит систем накопичення енергії: названо показники
Нардеп розповів про масштабну втрату тепла в Києві
росія знову атакувала теплоелектростанції ДТЕК в різних регіонах України
Японія відмовилася припинити купівлю російського газу — Reuters
