631
ВР відмовилася вводити мораторій на підвищення цін і тарифів на ЖКП
— Енергетика
Верховна Рада України (ВР) сьогодні, 11 січня 2012 р., відхилила проект закону №9019 від 18 липня 2011 р., ініційований народними депутатами від фракції БЮТБ Наталією Королевською та Євгеном Сусловим про мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення. "За" проголосували 52 депутати.
Законопроектом передбачалося ввести мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги без встановлення терміну його дії.
При цьому пропонувалося надати можливість припинення дії цього мораторію в умовах підвищення реальних доходів населення не менше ніж на 30%, встановлення нового порядку розрахунку цін (обчислення тарифів) на житлово-комунальні послуги, його погодження та попереднього оприлюднення.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Зеленський повідомив про плани США щодо ЗАЕС
Українські АЕС змушені знизити потужність реакторів через атаки рф — МАГАТЕ
В НБУ показали, як банки профінансували розбудову енергогенерації
Україна вже залучила €1,3 мільярда для екстрених закупівель газу — Міненерго
Більшість великих індійських НПЗ почали активно скуповувати нафту рф
Чому у Києві зникає світло? — експерт пояснив причину аварійних відключень
