Бойко: Україна і Росія готові до компромісу в газових переговорах


Бойко: Україна і Росія готові до компромісу в газових переговорах

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко заявив, що Україна і Росія налаштовані на компромісне рішення в переговорах щодо перегляду газових контрактів.

Про це він заявив в інтерв'ю "5 каналу", повідомляє прес-служба відомства.

"І наша, і російська сторона налаштовані знайти компроміс. Цей компроміс, я впевнений, буде знайдений, але буде знайдений без якихось негативних наслідків для нашої економіки", - сказав міністр.

Бойко відзначив, що принципова позиція президента України Віктора Януковича полягає у створенні моделі на паритетних засадах із збереженням національних інтересів.

"Принциповою є позиція президента України, що будь-яку модель можна створювати, але маючи паритетні принципи - 50 на 50. Ми будемо проводити переговори стільки, скільки потрібно для того, щоб відстояти свої національні інтереси і відстояти економічні інтереси держави", - сказав Бойко.

Нагадаємо, Верховна Рада України в п'ятницю, 13 січня, заслухає міністра палива та енергетики Юрія Бойка.

Як відомо, Україна продовжує переговори з Росією про зниження ціни на газ. Однією з умов можливого перегляду контрактів є створення газотранспортного консорціуму з управління українською ГТС.

Верховна Рада розгляне зміни до закону про газотранспортну систему, які дозволять передачу ГТС в оренду майбутнього газотранспортного консорціуму НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром", тільки після того, як заслухає Бойка щодо газових переговорів з Росією, повідомив спікер парламенту Володимир Литвин.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua