За пошкодження трубопроводу в недалекому майбутньому можуть дати 12 років


За пошкодження трубопроводу в недалекому майбутньому можуть дати 12 років

Верховна Рада має намір ввести кримінальну відповідальність за пошкодження промислових нафто-, газо-, конденсато- і нафтопродуктопроводів.

За прийняття в першому читанні законопроекту №9344 проголосували 262 депутати при 226 мінімально необхідних.

Парламент планує внести відповідні зміни до статті 292 Кримінального кодексу.

В чинній редакції цієї статті передбачається відповідальність за пошкодження тільки магістральних трубопроводів у вигляді штрафу в розмірі до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів, виправних робіт на термін до 2 років, або позбавлення волі на термін до 5 років.

У свою чергу, прийнятий за основу законопроект передбачає, що термін позбавлення волі може бути збільшений до 12 років, якщо злочин призвів до особливо тяжких наслідків.

Проектом пропонується застосовувати санкції до осіб, які заподіяли пошкодження промисловим трубопроводам, збільшивши при цьому штраф до 100-1000 неоподатковуваних податком мінімумів.

Закон "Про трубопровідний транспорт" відносить до промислових трубопроводах всі немагістральні трубопроводи в межах виробництв, а також нафтобазові і внутрішньопромислові нафто-, газо-, і нафтопродуктопроводи, міські газорозподільні трубопроводи.

Як повідомлялося, в жовтні 2011 року Кабінет міністрів запропонував Раді ввести кримінальну відповідальність за пошкодження промислових трубопроводів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua