Україна і Німеччина підписали угоду про реалізацію інвестиційного проекту


Україна і Німеччина підписали угоду про реалізацію інвестиційного проекту

Міністр фінансів України Федір Ярошенко та представники Німеччини сьогодні, 30 грудня 2011 р., підписали угоду про реалізацію інвестиційного проекту "Підвищення ефективності передачі електроенергії (Модернізація підстанцій)". Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів, пише РБК-Україна.

"Сьогоднішня зустріч є дуже визначальною, в новий 2012 р. Україна і Німеччина увійдуть повноправними партнерами в такій стратегічно важливій галузі як електроенергетика. Ми бачимо в Німеччині стабільного і надійного партнера і готові до співпраці й в інших, не менш цікавих і важливих напрямках роботи", - заявив Міністр фінансів.

Проект передбачає підвищення рівня безпеки, надійності, ефективності і якості передачі електроенергії шляхом реабілітації підстанцій, які досить тривалий час перебувають в експлуатації і оснащені переважно електрообладнанням, яке значною мірою відпрацювало свій експлуатаційний термін, гарантований виробником.

Реалізація проекту дозволить зробити великий крок у напрямку технічного розвитку, що наблизить Україну до майбутнього об'єднання з електроенергетичним ринком Європейського союзу і дозволить стати його важливою і повноцінною складовою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua