Експерт: Газової війни між Україною і Росією не буде


Експерт: Газової війни між Україною і Росією не буде

Газової війни між Україною і Росією не буде і російська сторона піде на поступки у встановленні ціни на газ. Про це повідомив економічний експерт Віктор Лисицький. "Я думаю, що у російських керівників вистачить мужності визнати некоректність своєї поведінки. Я думаю, вони зрозуміють, що така лінія поведінки щодо України безперспективна", - сказав він.

Таку думку експерт пояснив тим, що ЄС, США та інші сьогоднішні і потенційні конкуренти Росії не допустять, щоб вона зміцнювалася за рахунок нав'язування Україні невигідних економічних умов.

"Це просто конкуренція. Весь світ конкурує. Це абсолютно нормальний процес. Вони не хочуть, щоб Росія зміцнювалася за рахунок збільшення середовища, яке вони не будуть контролювати. Тому, в результаті, Росія буде змушена йти нам на поступки", - зазначив Лисицький.

Він також відзначив, питання визначення вартості газу для України має політичне, а не економічне забарвлення, тому остаточне рішення буде приймати керівництво Росії, а не посадові особи "Газпрому".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua