Кім Чен Уна оголосили Верховним вождем Північної Кореї


Кім Чен Уна оголосили Верховним вождем Північної Кореї

Кім Чен Уна, молодшого сина глави КНДР Кім Чен Іра, який помер 17 грудня, оголосили Верховним вождем Північної Кореї, лідером партії, армії і народу країни, продовжувачем справи революції.

Міжнародні експерти не очікують, що зі зміною політичного лідера в КНДР відбудуться сильні політичні зміни, в тому числі і в зовнішній політиці. Разом з тим, поки не відомо про жодну помітну заяву Кім Чен Уна.

У четвер, 29 грудня, в Пхеньяні завершилася церемонія прощання з колишнім корейським лідером Кім Чен Іром. Траурний мітинг зібрав в центрі столиці КНДР близько 100 тис. людей. Державне телебачення показало кадри з натовпами одягнених у чорне людей, які оплакують відхід "улюбленого вождя".

Пам'ять екс-глави Північної Кореї вшанували трьома хвилинами мовчання. Потім на честь Кім Чен Іра прогриміли 20 залпів салюту, пролунав "Інтернаціонал", а потяги і кораблі по всій країні дали прощальний гудок.

Нагадаємо, про смерть Кім Чен Іра 19 грудня повідомило телебачення КНДР. За офіційними даними, він помер від серцевого нападу. Своїм наступником він призначив молодшого сина, Кім Чен Уна. Спадкоємець диктатора вже очолив Трудову партію Кореї, на вірність йому присягнули армія і народ.

Варто зазначити, що для бальзамування тіла глави КНДР у Пхеньян були запрошені російські фахівці з Московського центру біомедичних технологій - ті самі, що забезпечують збереження тіла Володимира Леніна. Саркофаг з тілом Кім Чен Іра встановлять в палаці Кимсусан, поруч із саркофагом його батька Кім Ір Сена, який помер в 1994р.

Кім Ір Сен, заснував КНДР в 1948р., зберіг титул "вічного президента" навіть після смерті в 1994р. Кім Чен Ір правив Північною Кореєю як голова Національного комітету оборони, Верховний головнокомандувач Корейської народної армії і генеральний секретар Трудової партії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua