104
За 11 міс. 2011 р. в АРК застосовані штрафні санкції до 2 тис. суб'єктів на 2,9 млн грн
— Казна та Політика
У Криму за 11 місяців 2011 р. порушення встановлені у всіх 2 тис. перевірених суб'єктів, до яких застосовані штрафні (фінансові) санкції в сумі 2,9 млн. грн. Про це повідомили в Державній податковій службі (ДПС) Автономної Республіки Крим (АРК).
При цьому за 11 місяців 2011 р. підрозділи ДПС, що контролюють суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахунки за готівку, провели в 5 разів менше перевірок, ніж у минулому році. За період курортного сезону, в порівнянні з попереднім роком, скорочено кількість фактичних перевірок в 11 разів.
Як додали в ДПС АРК, всього з початку поточного року податківці Криму провели близько 2 тисяч фактичних перевірок дотримання встановленого порядку проведення суб'єктами господарювання розрахунків через касові апарати і наявності дозвільних документів на право здійснення підприємницької діяльності.
За матеріалами: Завтра
Поділитися новиною
Також за темою
США та Україна можуть підписати угоду про відбудову на $800 млрд у Давосі — ЗМІ
Бізнес оцінив ділову активність наприкінці 2025 року
У грудні до загального фонду держбюджету надійшло понад 329 млрд грн
Санкційні активи: скільки коштів отримав фонд ліквідації наслідків збройної агресії
Україна збільшила виробництво озброєння у півтора раза за рік — Міноборони
Cкільки грошей українці спрямували на сплату військового збору в 2025 році (інфографіка)
